Zbiornik paliwowy dwupłaszczowy

Transport cieczy to duże wyzwanie dla dostawców tego rodzaju produktów. Pojemniki przeznaczone do tego celu muszą odznaczać się szczególnymi cechami i być adekwatne do rodzaju płynów, jakie będą w nich magazynowane. Jaki powinien być zbiornik na paliwa?

Zbiornik paliwowy dwupłaszczowy

Zbiorniki przeznaczone do przechowywania paliwa czy oleju napędowego posiadają specjalną konstrukcję, która ma na celu właściwie zabezpieczyć łatwopalne substancje i uchronić przed ich wydostaniem się na zewnątrz. Zbiornik paliwowy dwupłaszczowy składa się z dwóch najważniejszych części. Jest to pojemnik właściwy oraz pokrywa retencyjna. Komponenty te wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, jakim jest polietylen liniowy. Odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością na działanie znajdujących się w środku niebezpiecznych substancji, a także na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV czy zmienne temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Funkcjonalne i atestowane zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe

Pojemniki te zostały także wyposażone w szereg udogodnień, które sprawiają, że są one jeszcze bardziej funkcjonalne. Jest to między innymi wbudowana kontrola przelania się, czujniki wycieków i różnego rodzaju wskaźniki, np. wskaźnik poziomu z pływakiem i zewnętrznym światłem ostrzegawczym oraz maksymalnego poziomu.

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo w zależności od potrzeb może być stosowany stacjonarnie lub służyć mobilnie – należy w tym celu dobrać produkt adekwatnie do swoich potrzeb. Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy służy efektywnie bardzo wielu branżom, np. budowlanej, transportowej, a nawet w gospodarstwach rolnych.

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo o różnych pojemnościach

Oferta na zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy i paliwo dotyczy produktów o różnych pojemnościach, dzięki czemu można dobrać je adekwatnie do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Jedną z najbardziej uniwersalnych pojemności to 1000l, ale mogą być one również znacznie większe, np. 5000l. Posiadają niezbędne certyfikaty, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *