Zarządzanie projektem w programie Altium Designer

Zunifikowany system oprogramowania Altium Designer Viewer to doskonały sposób na stworzenie w pełni funkcjonalnej elektroniki na wysokim, światowym poziomie. Kompatybilność aplikacji stworzonej z myślą o osobach kochających swój zawód pozwala im na tworzenie elektroniki pasującej do istniejących już obudów, które potrzebują jedynie, albo raczej aż, zmiany swoich wewnętrznych części.

System zarządzania wersjami projektu

Altium Viewer to program z ogromną ilością narzędzi potrzebnych do zaprojektowania elektroniki. Żeby jednak stworzyć odpowiednie urządzenie lub jego element należy umieć zarządzać wszystkimi jego podzespołami, na co pozwala Altium designer viewer.

Projektując elektronikę co chwila zapisuje się nowe wersje projektu, przez co bez kontroli można się w końcu zgubić i zaprzepaścić swoją pracę. Altium Viewer nie pozwala na to sprawując pieczą nad wszelkimi danymi źródłowymi i tym, które są zmieniane w celu ulepszenia lub zmiany projektu elektroniki.

Zarządzanie strukturą projektu

Program Altium Designer pozwala na pełną kontrolę projektu, który jest zestawem dokumentów projektowych pisujących poszczególne implementacje pracy.

Zarządzanie dokumentacją projektową

W trakcie pracy nad konkretnym zleceniem w systemie Altium Designer tworzone są setki , jak nie tysiące danych, która są wartością samą w sobie dla firmy i ich utrata wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Oprogramowanie Altium dba o porządek przechowywanych dokumentów odpowiednio je archiwizując i tworząc kopie zapasowe zabezpieczające pliki przed zniszczeniem.

Pracując z systemem Altium Designer posiada się całkowitą kontrolę nad każdym aspektem projektu począwszy od pierwszych kresek aż do trójwymiarowego modelu w obudowie zaprojektowanej w programie CAD. Pełne obliczenia i mnogość użytecznych narzędzi znacząco ułatwiają pracę tworząc idealne środowisko dla projektanta, któremu zależy na stworzeniu produktu wysokiej jakości.

Altium Designer cena

Altium Designer cena jest dosyć wysoka, ale adekwatna do możliwości zaproponowanych przez twórcę. W zależności od posiadanych funkcjonalności program ten może kosztować od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale dla firmy dbającej o dobry produkt nie jest to wydatek zbędny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *