GW Instek

Good Will Instrument, założony w 1975 roku, był pierwszym tajwańskim producentem aparatury kontrolno-pomiarowej. Z czasem nazwę zmieniono na GW Instek, a dynamiczna ekspansja firmy zaowocowała sprzedażą produktów w ponad 80 krajach na całym świecie.

Początki działalności, choć ambitne, były raczej mało obiecujące. Firma zaczynała od produkcji zasilaczy laboratoryjnych.

Rozwój GW Instek

Już w początkowej fazie rozwoju, produkcja GW Instek bardzo szybko ewoluowała w kierunku specjalistycznych przyrządów pomiarowych. Zmiana branży okazała się kluczem do sukcesu.

Firma konsekwentnie stawiała na wąską specjalizację. Taka strategia zapewniła uznanie na całym świecie, a GW Instek stał się symbolem solidności wykonania precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

GW Instek współcześnie

Dynamiczny, świadomy rozwój firmy umożliwił w 1993 roku uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Rok później tajwańskie Ministerstwo Spraw Gospodarczych przyznało wtedy jeszcze Good Will Instrument najwyższą nagrodę dla krajowych przedsiębiorstw w kategorii małych i średnich firm. Wreszcie w roku 2000 GW Instrument weszło na tajwańską giełdę.

Współcześnie produkty tajwańskiego lidera branży sprzedawane są w ponad 80 krajach na całym świecie i cieszą się powszechnym uznaniem. Wieloletnia specjalizacja umożliwiła wypracowanie sprawdzonych konstrukcji, zaś długa i pełna sukcesów historia firmy, istotnie przyczyniła się do zbudowania renomy wśród odbiorców. Polski dystrybutor Gw computers posiada szeroką ofertę producenta.

Oferta firmy

GW Instek dostarcza wysokiej jakości precyzyjne urządzenia pomiarowe. W ofercie znaleźć można:

– analizatory widma, które prezentują sygnał w funkcji częstotliwości,
– oscyloskopy wielofunkcyjne,
– generatory funkcyjne, które wytwarzają sygnały o ściśle zdefiniowanych parametrach,
– profesjonalne zasilacze laboratoryjne AC/DC,
– multimetry cyfrowe,
– mierniki impedancji i RLC,
– mierniki cęgowe,
– testery baterii i akumulatorów.

Polski dystrybutor GW Instek

Produkty tajwańskiego lidera branży dostępne są oczywiście również w Polsce. Specjalistyczną aparaturą GW Computers z Bielska Białej handluje od 2013 roku. Jest oddziałem szwajcarskiego holdingu Computer Controls AG, który swoją działalność rozpoczynał w 1991 roku. Od 25 lat nieprzerwanie dostarcza wysokiej jakości urządzenia elektroniczne klientom z większości rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *