Imprezy firmowe

ASG to nic innego jak replika prawdziwej broni palnej w skali 1:1. Ich podstawową zawartością magazynka są plastikowe kulki lub kulki z farbą niepowodujące obrażeń. Istnieją również kulki metalowe, które jednak są zakazane w rozgrywkach airsoftowych.

Zasady rozgrywki Airsoftowej

W grach airsoftowych może brać udział od kilku do nawet kilkuset osób. Mają one do dyspozycji repliki prawdziwych broni takich jak AK, M40, M16 czy PKM, w których znajdują się z reguły plastikowe kulki o kalibrze 6 milimetrów i 8 milimetrów.

Repliki broni ASG

Repliki broni są wiernie odwzorowane, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Często dla osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy wydają się wręcz identyczne jak te używane na prawdziwych polach walk. Z racji małej energii wylotowej kulki, broń ta nie jest zakazana w świetle prawa i mogą z niej korzystać nieletni. Po trafieniu kulką nie ma śladu albo przypomina on ugryzienie komara. Wiele informacji na ten temat można wyczytać chociażby na profilu facebookowym asg rybnik.

Imprezy firmowe z ASG

Wiele firm organizuje dla swoich pracowników imprezy integracyjne. Nierzadko są to paintball imprezy, ale również coraz większą popularnością cieszą się rozgrywki airsoftowe. Wymagają one przede wszystkim współpracy na polu bitwy przez co zbliża to do siebie pracowników. Jest to jeden z najlepszych sposobów integracji poza gokartami czy wyjściami do klubów, które czasem zamiast skończyć się integracją działają wręcz przeciwnie. W Polsce istnieje wiele firm organizujących takie spotkania. ASG rybnik imprezy firmowe można znaleźć w ogłoszeniach internetowych na popularnych portalach. Miasto te posiada również swoje forum zrzeszające wszystkich fanatyków ASG.

Jak widać, asg rybnik to jedna z najlepszych obecnie form rozrywki nie tylko dla dorosłych, ale również i dla młodzieży. Jeśli jednak replika broni okaże się zbyt duża, zawsze istnieje możliwość przerzucenia się na paintball, którego rozrywka jest równie emocjonująca. Rozgrywka airsoftowa dostarcza jednak więcej adrenaliny. Pozwala poczuć się jej uczestnikowi jak na prawdziwym polu walki i jako żołnierz misji specjalnych. W zależności od rodzaju rozgrywki może one trwać nawet całą dobę. W nowszych modelach replik prawdziwej broni istnieje również możliwość strzelania za pomocą lasera, a więc może to być w stu procentach bezpieczna rozrywka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *