Skrzynki na owoce

Transport owoców wymaga zastosowania odpowiednich opakowań (skrzynki na owoce), które zabezpieczą produkty przed uszkodzeniami,a dodatkowo ułatwią ich późniejsze przenoszenie czy układanie.

Branża spożywcza musi spełnić specjalne wymagania, jakie dotyczą nie tylko przechowywania produktów (odpowiednie warunki chłodnicze), lecz również transportu wszelkiego rodzaju produktów Nie inaczej jest też z transportem owoców. Owoce wymagają odpowiedniej temperatury, jak również odpowiednich opakowań, które zabezpieczą je przed uszkodzeniami, pęknięciami, zgnieceniem. Ponadto opakowania te muszą być także łatwe w transporcie, łatwe do składowania i przenoszenia czy muszą nadawać się do transportu wózkami widłowymi.

Idealne rozwiązania

Z tego też względu wśród najczęściej polecanych opakowań stosowanych do transportu wymienia się skrzynki na owoce. Na rynku dostępnych jest wielu doskonałych producentów tego rodzaju skrzynek, których produkty spełniają wszelkiego rodzaju wymagania, a dodatkowo doskonale zabezpieczają transportowane produkty. Wybór skrzynek na owoce jest ogromny, tak więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie rozwiązanie idealne.

Skrzynki idealne

Skrzynki na owoce muszą być przede wszystkim niezwykle poręczne, ponieważ tylko w taki sposób możliwy jest ich bezproblemowy transport nawet na duże odległości, czy też wielokrotne przenoszenie skrzynek.

Na owoce doskonale nadają się skrzynki plastikowe. Wśród tego typu osłon zawsze warto szukać takich, które mają specjalnie zakrzywione ściany oraz specjalną konstrukcję podstawy, dzięki czemu znacznie zwiększa się objętość tego typu pojemnika. Wiele firm oferuje skrzynki, które są już w pełni kompatybilne z automatycznym systemem obsługi. To doskonałe usprawnienie pracy, szczególnie w miejscach, gdzie transpiruje się duże ilości owoców w specjalnych kontenerach. Dobrze dobrane skrzynki na owoce mają ściany o wysokiej wentylacji, zaś specjalna ich konstrukcja usprawnia procesy przepływu powietrza i wody (w przypadku, kiedy owoce poddawane s myciu). Dostępne są także bardzo duże skrzynki o maksymalnej pojemność nawet 500 kg. Tego typu skrzynki wykorzystywane są w przemyśle prowadzonym na dużą skalę. Tu warto zaznaczyć, że odpowiednio dobrane pojemniki do transportu owoców stanowią podstawę sukcesu, ponieważ nie tylko usprawniają pracę i transport, lecz również doskonale zabezpieczają produkty.

Skrzynki na owoce na Słowacji

Opakowania Schoeller Allibert doskonale sprawdzają się w branży przetwórczej. To właśnie dlatego są one chętnie wybierane przez klientów z różnych części świata. Skrzynki na owoce na Słowacji cechują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na obciążenia. Są dość lekkie, co znacząco ułatwia procesy logistyczne. Zapewniają niezawodną ochronę magazynowanych, czy też transportowanych produktów. Niewątpliwą zaletą jest również korzystna cena.

Prepravky na ovocie zapewniają wysoką stabilność. Skrzynki mogą być składowane na sobie, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca. Warto również wspomnieć, że są one produkowane wyłącznie z certyfikowanych tworzyw, które mogą mieć kontakt z żywnością. Szczególną popularnością cieszą się pojemniki Maxipac i Magnum. Są one pojemne, a jednocześnie trwałe i łatwe w czyszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *