Dlaczego warto kupić ręczniki z mikrofibry?

Ręczniki z mikrofibry cieszą się nie lada popularnością. W szczególności są one wybierane przez podróżników, a także przedsiębiorców jako ręczniki reklamowe producent ich więc stoi przed dużym wyzwaniem, aby sprostać oczekiwaniom własnych klientów. Jakie są zatem powody, dla których warto kupić ręczniki z mikrofibry?

Chcąc kupić ręczniki mikrofibra wśród dostępnych materiałów jest najbardziej znana. Nic dziwnego, ponieważ jest ona nie tylko szybkoschnąca, ale i bardzo lekka w stosunku do innych materiałów, z których tworzone są ręczniki właśnie.

Dlaczego warto zainwestować w ręczniki z mikrofibry?

Ręczniki z mikrofibry (nazywane też szybkoschnącymi) to ręczniki nowoczesne, które z całą pewnością i pod każdym względem górują nad ręcznikami bawełnianymi. Są one znacznie bardzie chłonne, szybciej wysychają, a także – co ciekawe – zajmują o wiele mniej miejsca.

Powody, dla których zakup ręczników z mikrofibry opłaca się jest wiele. Przede wszystkim należy wymienić na samym początku ich jakość, a także możliwość zabierania ich w podróże – na przykład w góry, bądź nad morze. Doskonale sprawdzają się również na siłowni, w trakcie intensywnych ćwiczeń, bądź podczas częstych wizyt na basenie. Nie sposób więc pominąć ręczniki reklamowe, które często służą jako element marketingowy.

Mikrofibra to rodzaj włókna, których grubość wynosi poniżej 10 mikrometrów. Niektóre jednak jej typy posiadają niewielką domieszkę nylonu, który sprawia, iż ręczniki są bardziej miękkie w dotyku. Innym powodem jest ich cena. Jeśli chcemy zainwestować w dobrej jakości ręczniki mikrofibra jest tańsza w stosunku do bawełny – w szczególności, jeśli kupowane są ręczniki w ilościach hurtowych.

Chłonność nawet siedem razy większa!

Ręczniki te wchłaniają nawet siedem razy więcej wody niż same ważą. Doskonale wręcz potrafią zasysać wodę oraz wchłaniają ponad trzy razy więcej w stosunku do ręczników bawełnianych. Nie da się również ukryć, że ręczniki z mikrofibry są bardzo lekkie. Mikrofibra jest ponad trzydzieści razy cieńsza od bawełnianego, a co za tym idzie – pozwala zaoszczędzić znaczącą ilość miejsca w plecaku, bądź walizce, kiedy nawet najmniejsza ilość wolnej przestrzeni jest na wagę złota.

Jeśli z kolei chcemy zainwestować w ręczniki reklamowe producent gwarantuje wysoką jakość. Ręczniki z mikrofibry posiadają również naturalne właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne oraz potrafią dopasować się do panujących warunków w otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *